Lifestyle

Užívame si života pokiaľ môžeme

Jaj tak mať toľko peňazí že by som mohla viac užívať ale môžem len zatiaľ snívať nakoľko pracujem brigádne sú tie financie o ničom. Môj sen takzvaný .LIFESTYLE je chodiť na luxusné dovolenky. Lepšie nákupy a nerozmýšľa či to kúpiť alebo ono a rátať každé euro nie ako jedna dotyčná čo poznám robí v SPP milión na konte a nič si neužije ani nákupy, ani dovolenky no des aj taký život ja mať jej peniaze tak si užívam. Jaj nečudo že má také prachy keď jej vybavil pán S a pod A parlament tajná misia ona bola jeden čas v strane nemenovanej. Má veľké konexie .Stále s tým vystatuje neznášam namyslenosť  nikto nevie ako dopadne nie som zla ale všetci sme na jednej lodi raz sme hore a raz dole a pýcha predchádza pád ako spieva Marika Gombitová v pesničke KOLOSEUM top pesnička niekto si nič nezoberie na druhý breh.

snívame

Aj moja mama mala takú kolegyňu des nikoho nikdy nemala nešatila a pod ani si jedlo nedopriala ani sa neobliekla ako žena nič vôbec raz sa jej mama pýta Gabika a prečo nejdeš na dovolenku a pod ona nato zavreli že netreba závidieť choré načo je jej to nezoberieme  si do hrobu. Tato dotyčná čo ju poznám hovorí že z nikým nič choré veď nech je ako slimák pustovník jej problém. Prisahám Bohu nechcem sa rúhať ale niekedy viac rozumiem zvieratkám ako ľudom načo sa chamtáme za mamonou. Nečudujem sa že NOE si na svoju NOEMOVU ARCHU zobral len zvieratá. Ja aj keď zarobím malo a pri invalidnom dôchodku ktorý je žobračenka si doprajem aj keď nie je to stále či už oblečenie, topánky  a pod.

exkluzívna dovolenka

Pýche predchádza pád. Moja krstná mama a jej manžel sú zopár rokov starobnom dôchodku a chodia na dovolenky najčastejšie do Chorvátska voľakedy aj na iné miesta ako Grécko a podobne. Veď sa dá aj skromnejšie žiť a môže človek si dopriať. V dnešnej dobe sa ľudia porovnávajú kto má viac nadrapujú sa ako naparovacie žehličky takých nemusím no škoda reči. Známa že ona zmiznem preč ale kde keď neovláda cudzí jazyk asi na planétu Mars úbohé ako takto môže rozmýšľať v dnešnej dobe keď neovládaš jazyky a pc tak v cudzine budeš robiť upratovačku tzv. podradné práce môžeš mať aj 20 rigoróznych titulov. Ja keby som mohla tak idem pracovať von viem tri cudzie jazyky ale mňa nepustí finančná situácia a pomáham mamke má zdravotné problémy asi toľko na dnes.