Nezařazené

Šup s tým do bublinkovej obálky

Bublinkové obálky sú skvelým a praktickým obalovým a prepravným materiálom na rôzne predmety, ktoré posielate. Najviac ich samozrejme využívajú firmy, spoločnosti a e –shopy, ktoré posielajú svoje výrobky a produkty zákazníkom. No z času na čas potrebuje aj jednotlivec niečo poslať a nevie vôbec, do čoho tú vec má uložiť a ako ju má odoslať, aby prišla tam, kam potrebuje. Jednoduché riešenie! Bublinková obálka sa hodí na obrovské množstvo vecí, ktoré do nej viete zabaliť a poslať. Samozrejme sú tam obmedzenia, pretože niektoré predmety do nej buď nevopcháte, alebo sú tak rozbitné, že nie je dobré ani bezpečné ich posielať týmto spôsobom.

bublinkové obálky

Daný predmet by mal byť dostatočne pevne v obálke uložený a tak, aby sa nepoškodil, nerozbil a ani nepokrčil, najmä ak niečo posielate ako darček, alebo svojim klientom. Vtedy si dobre zvážte obal, ktorý použijete. V niektorých prípadoch už jednoducho musíte použiť krabičku miesto obálky. Avšak zase vo veľmi veľkom množstve prípadov je bublinková obálka to správne riešenie. Potom už stačí nalepiť štítok z pošty, či od kuriéra a posielate! Na bublinkovú obálku samozrejme môžete aj ručne napísať perom adresu adresáta a odosielateľa, pokiaľ nemáte alebo nepoužívate štítok. Elektronické podania sú však už dnes moderné a veľmi praktické a väčšinou aj lacnejšie, teda napríklad v prípade Slovenskej pošty.

muž s obálkami

Poďme sa však porozprávať o tom, kde bublinkové obálky kúpiť a za akú cenu. V bežných predajniach papiernictva a podobne ich zoženiete sa úplne inú cenu, ako keď si ich vopred kúpite alebo objednáte v nejakom špecializovanom e-shope napríklad. My vám rozhodne odporúčame nakupovať v e-shope 2packsk.sk, pretože tu sú ceny naozaj perfektné a výhodné. Najmä pre už spomínané e-shopy, ktoré ich potrebujú väčšie množstvo. Tu kúpite balenia po 10, no i 100 kusoch a to za veľmi dobrú cenu za kus. Rôzne rozmery a tvary sú len ďalšou výhodou!