Nákupy

Láska k svojmu telu

Tantrizmus alebo aj tantra patrí medzi filozofické umenie, učenie, náboženstvo a zároveň meditačné techniky, ktorým ľudia postupne prepadajú. Na dalekom východe sa tešia veľkej popularite, ktorá neustále narastá. U nás sú tiež známe, no nedá sa povedať, že by boli úplne spoločnosťou prijaté. Tantrické masáže a celkovo hocaké masáže spojené s erotikou sú v našich končinách večne klišé, nedocenenou, nemravnou a spoločnosť pohoršujúcou témou, o ktorej by sa ľudia nemali zhovárať. Kiežby jedného dňa vyšla na povrch skutočná pravda namiesto toho množstva hoaxov, ktoré sa medzi nás dostávajú a pobúrujú nás voči tantrickým masážam a celému tantrickému učeniu.

žena

Tantra má množstvo benefitov a výhod, o ktorých mnoho z nás ani len netuší. Prostredníctvom týchto masáží sa naučíte prejavovať prirodzené potreby svojho tela, čo znamená, že počas tantrických masáží výjde na povrch vaše skutočné ja, ktoré neprestiera nič. Vaše skutočné ja, ktoré ste doteraz možno nikomu neukázali, avšak u vašej masérky ostáva toto tajomstvo v bezpečí. S tým sa spája aj to, že sa naučíte byť úprimní voči sebe a neklamať si ani v tých najhorších životných situáciách. Tantrické masáže môžu byť dvojakého typu, a to bud jednosmerné alebo obojsmerné.

masáž

Jednosmerný typ tantrických masáží znamená to, že vy, ako klient, ste len pasívnym príjemcom energie, vdaka čomu si zvyknete na híčkanie a pozornosť opačného pohlavia. Obojsmerný typ tantrickej masáže je presný opak tej jednosmernej. To znamená, že v rámci masážnych tantrických programov, ktoré budú charakteristické obojsmerným typom, budete môcť túto sexuálnu energiu nielen prijímať, ale aj odovzdávať svojej krásnej masérke. Obojsmerná alebo obojstranná tantrická masáž vás prijme naučiť sa milovať vlastné telo a prijímať svoj život so všetkými strasťami aj radosťami.