Nákupy

Romantické psania

Staré časy boli skutočne krásne. Ešte si spomínam na dobu, kedy sa namiesto e-mailov písali ručne listy. A teraz? Moderná doba pokročila a dnes je to úplne všetko inak. Komunikuje sa po telefóne, videohovoroch, takzvaných chatoch a podobne. Predtým žiadne mobily neboli a poriadne ani internet a tiež sa žilo. No áno, lenže dnešná doba je jednoducho iná a úplne moderná, nie ako tomu bolo predtým. Tiež sa veľa vzťahov vďaka moderným technológiám už rozpadlo. Už ani dokonca nie je problém nájsť na internete nejaké sex inzeráty a podvádzať. To niektorí ľudia tiež robia bez akéhokoľvek vedomia toho druhého a poviem vám, že to je hnus.

d

Ale poďme sa radšej zamerať na niečo pozitívnejšie. Čo by ste urobili, keby ste v tomto čase dostali láskyplný list plný vyznania od nejakého muža, ktorého milujete? Myslím, že by vás to prekvapilo a potešilo zároveň. Také veci sa už len tak nevidia a je to v dnešnej dobe skôr vzácnosť. A o to viac dnes poteší a zahreje na dušu a srdiečku. A takto ručne napísané listy sa dávajú do bublinkových obálok aj s poštovou známkou. A aj keď to ľudia berú ako samozrejmosť, čo by robili bez bublinkových obálok? No nemohli by poslať list, pretože jednoducho každý list musí byť v nejakej obálke a aj so známkou.

s

Občas si hovorím, že je škoda, že to nie je ako predtým. Muži sa už o ženy toľko nesnažia av niektorých prípadoch sú im jedno. A tie ženy sú potom utrápené a nešťastné, trápia sa. A muži v dnešnej dobe robí problém urobiť akékoľvek romantické gesto. A to nemusí byť iba ručne písaný list, bohato by stačila napríklad ružička s čokoládou len tak. Aj to je znamenie, že na vás muž myslí a venuje vám určitú pozornosť. A v dnešnej dobe sa ešte stále nájdu muži, ktorí sú dobrí a svoju priateľku na rukách nosia, ale verte mi, že tých je naozaj málo. Prevažuje viac tých, čo nevedia, čo je to láska.