Nákupy

Obľúbené a večne v kurze

Tajomstvo výroby šnúrok

Je zaujímavé, že na internete nedokážete nájsť autora nápadu ani krajinu, odkiaľ tento kúsok pochádza. Jasná nám je však jeho výroba. Vďaka modernej technike a postupoch výroby sa dnes tieto šnúrky, kľúčenky alebo hovorovo vysačky vyrábajú z polyesteru. Módny priemysel sa teší alternatívnym metódam a ani v tomto prípade ekológia nesklamala. RPET – je skratka pre ekologickú alternatívu klasických polyesterových šnúrok a je vyrobená z recyklovaných plastových fliaš. Očividne sa medze nekladú ani pri výrobe ani navrhovaní.

Večné šnúrky, funkčné a stále IN

Jedna šnúrka – desiatky využití

Nikdy nesúďte knihu podľa obalu – nikdy nepodceňujte jednoduché veci ako je napríklad šnúrka. Jej využitia nekončia zavesením kľúčov… Možno kedysi ale dnes – dnes môže šnúrka na krk pomôcť vyjadriť sa. Nielen deťom ale aj dospelým a čo je najlepšie aj firmám. Takto sa otvárajú nekonečné možnosti.

  • Vyjadrite svoje aktuálne ja. Máte viacero šnúrok? Tak v tom prípade máte možnosť zladiť svoju šnúrku s aktuálnou náladou. Jednoduchý spôsob ako vyjadriť svoje pocity.
  • Myslite na bezpečnosť. V dobách minulých nosili na nej deti kľúče, dnes sú to čipy… Ak je dieťa zábudlivec a často sa mu darí niečo zapatrošiť, zaveste mu kľúče a čip na šnúrku a tú na krk. Vďaka svojej veľkosti je dobre viditeľná ale zároveň dieťa neobmedzuje. Existujú aj variácie v reflexných farbách, zabezpečujúcich lepšiu viditeľnosť dieťaťa počas rannej cesty na vyučovanie, kedy ešte môže byť tma.
  • Dámy, podtrhnite svoj outfit. Veci už dávno nie sú iba o funkčnosti ale aj o efekte. Moderné ženy milujú in veci ale musia byť aj užitočné. Nech sa páči – šnúrka na krk. Vyrába sa v rôznych farbách a potlačiach aké si len zadáte. Niet sa čo čudovať, že zdobia nejednu kabelku ako výrazný dekoračný prvok alebo trčia z vrecka ako oživenie mdlého čierneho kabáta. No tak dámy máte už svoju šnúrku?

Nechajte si vyrobiť šnúrku s vlastným logom

Dobrý ťah pre podnikanie

Ste podnikateľ a rozmýšľate aký typ reklamného predmetu je vhodný práve pre Vás? Odpoveďou na túto otázku môže byť šnúrka na krk.

Prečo práve ona?

V tak jednoduchej veci je toľko skrytých benefitov.

  • Obdarujte ňou svojich partnerov, či klientov na evente alebo inej akcii. Vďaka svojej funkčnosti bude často používaná a ocenená
  • To sme my – vďaka modernej tlači si môžete na šnúrku nechať vytlačiť svoje logo či kontaktné údaje. Dotvoríte si tak zaujímavý dizajn a nepriamo upozorňujete potenciálnych zákazníkov na svoju firmu
  • Buďte na očiach. Keďže je šnúrka taká multifunkčná a pritom dobre viditeľná, je iba otázkou času, kedy Vám vďaka nej pribudnú zákazníci, ktorý Vašu firmu videli na šnúrke okoloidúceho
  • Je jednoduchým ale trefným reklamným predmetom. S dobrou cenou, variabilným prevedením a cieleným zviditeľnením

Tak čo, vedeli ste prečo je šnúrka na krk stále taká obľúbená a neustále sa vracia do módy. Je dokonalým príkladom toho, že,,v jednoduchosti je krása“.