Nákupy

LED svietidlá sú modernou alternatívou halogénových svietidiel

Mnohé výhody nových technológií si v bežnom zhone ani neuvedomujeme, nanajvýš tak pri platení účtov zistíme že sme nejaké to euro ušetrili na spotrebe elektrickej energie najmä vďaka používaniu moderných úsporných žiaroviek či iných svietidiel. Na osvetlenie akéhokoľvek priestoru si dnes môžeme vybrať typ svietidla, ktorý je vhodný a dostatočne splní očakávania, ktoré od svietidla typu LED máme. V tejto technológii sa vyrábajú všetky doposiaľ známe typy osvetlenia, pridali sa k nim pásiky, no žiarovky zostali aj s kompatibilnou päticou. Pri snahe ušetriť finančné prostriedky a zároveň chrániť životné prostredie je výber LED osvetlenia veľmi dobrá voľba.

Posvietiť si treba všade

Na vlastnosti, ktoré LED-ky majú, sa musíme pozrieť z viacerých strán, ide o kvalitné svietidlá s dlhou životnosťou, ich výkon je vysoký a porovnateľný s ich predchodcami, teda halogénovými svetlami, vyrábajú sa v troch odtieňoch bielej farby: neutrálnej, teplej a studenej, majú vysokú svietivosť a široký uhol svietenia a ich súčasťou je aj kvalitný typ LED SMD2835.

LED-ky v modernom poňatí

Použitie žiaroviek emos led g9 s päticou G9 je možné všade tam, kde potrebujete dobre rozjasniť priestor, pri výbere jedného z odtieňov bielej farby svetla treba brať do úvahy charakter priestoru, teplú bielu treba nainštalovať do miestnosti, kde chcete relaxovať, studený odtieň zasa tam, kde bude viac športových či iných aktivít a neutrálna je istým kompromisom, ak vo výbere nemáte jasno. LED žiarovky s päticou G9 sú na trhu aj v type so stmievaním, ktoré sa stalo populárne a obľúbené medzi zákazníkmi, pretože sa dá upraviť a nastaviť intenzita svetla podľa momentálnej potreby. Svietidlá sa dajú ovládať aj na diaľku ovládačom, zapnúť, vypnúť či nastaviť intenzitu svetla a podobne. Na zakúpenie týchto žiaroviek vám bude treba trocha vyššia suma peňazí, no ich návratnosť je rýchla.