Nákupy

Elegantná realizácia zábradlia zo skla

Zábradlie zo skla je moderným riešením klasického zábradlia, aj vrátene plnenia všetkých jeho funkcií. Zábradlie nie je iba dekoratívny prvok, má svoje opodstatnenie a funkciu, jednak podpornú, opornú bezpečnostnú. Splnenie všetkých požiadaviek, eleganciu, luxus a moderný dizajn Vám ponúkajú realizácie lmmont.sk. Sklo je univerzálny prvok, ktorý sa výnimočne kombinuje s kovom, drevom alebo iným materiálom. Ponúkané sklenené zábradlia sú vyrobené zo špeciálneho tvrdeného skla, ktoré má svoju hrúbku, silu, je nerozbitné a dokonale plní Vašu oporu aj podporu.

sklenené zábradlie balkónové

Možnosti voľby skla, jeho povrchovej úpravy sú rozmanité, od jednoduchého priesvitného vzhľadu až po sklo s motívmi. V ponuke je riešenie samonosného skleneného zábradlia s ukotvením do profilu alebo na bodové úchyty, ktoré je vhodné do interiéru, kde vytvorí samostatný vkusný architektonický prvok. V poslednom období sú mimoriadne populárne sklenené zábradlia na balkóny, s možnosťou voľby matného alebo priepustného skla v kombinácii s nerezovými stĺpikmi, ktoré sa využíva hlavne v exteriéroch. Dodajú nový moderný vzhľad aj staršej budove a pridajú jej na hodnote. Výhodou sklenených zábradlí, hlavne balkónových je ich odolnosť voči všetkým poveternostným a iným fyzikálnym vplyvom, ľahko sa udržiava a hlavne má dlhú životnosť.

sklenené zábradlie vo forme steny

Inšpirujte sa ponukou, sklenené balkóny sú takisto jej súčasťou.

V ponuke nájdete aj extravagantné riešenie zábradlia vo forme sklenenej steny, je vhodné do každého interiéru, je bezpečné, spoľahlivé a mimoriadne estetické. Pôsobí čistým a svetlým dojmom a podobne ako aj ostatné sklenené zábradlia správne rozjasní a presvetlí priestor, dá mu nový svetelný rozmer, posilní architektúru. Ponúkané sklenené zábradlie s bodovými úchytmi viete doplniť madlom a úchytmi z dreva, čím vznikne funkčná a elegantná kombinácia podpory z obidvoch strán zábradlia. Inšpirácie a už vzniknuté realizácie nájdete v ponuke, profesionalita, odbornosť a dobrá rada sú jej súčasťou.