Nákupy

Ako sa pripraviť na erotickú masáž

Žiadny alkohol ani drogy – alkohol aj drogy sú pri erotickej masáži zakázané a pri podozrení na požitie omamných látok i alkoholu vás môžu zo salónu vykázať. Vyhýbajte sa tomu vo svojom záujme nielen v tejto situácii, alkohol aj drogy sú zdraviu škodlivé, a zbytočne budete doplácať na liečbu závislosti Niekedy sa závislosť ani nepodarí úplne vyliečiť.

masážne pomôcky

Ľahko stráviteľné pokrmy – je nesmierne hlúpe pred odchodom na erotickú masáž naplniť bruch bravčovým rezňom alebo knedle s údeným mäsom či bryndzovými haluškami. Dajte si radšej niečo ľahko stráviteľné, napríklad nátierku zo strukovín, celozrnný chlieb a zeleninový šalát. Ťažko stráviteľné jedlá vás môžu na masérskom stole aj uspať, a to vy predsa nechcete.

erotická masáž

Skúste adaptogény – ak ste často prepracovaní, unavení a preťažení z kvanta povinností, odložte radšej kávu alebo čierny čaj, ktoré prostredníctvom kofeínu zvyšujú hladinu stresových hormónov v krvi. Užívajte radšej adaptogénne byliny, vo forme čaju alebo tabletiek, ktoré prispievajú k hormonálnej rovnováhe, a fungujú zároveň ako afrodiziakum.

Doprajte si pred masážou ovocné šťavy – máte doma odšťavovač? Ak áno, potom si doprajte pred masážou ovocný nektár, ktorý doplní vitamíny, minerály a stopové prvky a dodá energiu. Na cestu do salónu si môžete vziať zmes sušeného ovocia a orechov, ktorá skvele zasýti a naladí na prežité dobrodružstvá.

Vynechajte sex a masturbáciu – ak ste vášnivý a náruživý milenec alebo prevádzkujete masturbáciu každý deň alebo aj niekoľkokrát denne, pred erotickou masážou si sex či masturbáciu radšej odpustite. Budete ju potom prežívať s väčšou intenzitou, a váš orgazmus potom možno bude zatiaľ tým najkrajším, čo ste v živote prežili.

Vyspite sa na to – pred erotickou masážou by ste mali byť dôkladne oddýchnutí a vyspalí. Spánok posilňuje aj regeneruje zároveň, takže minimálne osem hodín vám určite prospeje.