Nákupy

Vozy a vozíky

Vozy a vozíky od nepamäti slúžia a pomáhajú ľuďom s prepravou ťažkého nákladu, tovaru či materiálu. Aj keď technika ide vpred závratnou rýchlosťou a kone, či ľudí nahrádzajú stroje a motory, malé príručné vozíky aj napriek tomu stále ostávajú. Malý príručný vozík, využije skoro každá firma a o fabrike ani nehovoríme, tu sú ďalšie inštitúcie a zariadenia, ktoré taktiež ku svojej práci potrebujú príručný vozík. Bez vozíka by si veru mnohí z nás pri svojej práci neporadili. No čo sa stane, ak sa vám na vozíku pokazia kolieska? Jednoducho kliknite na PK Group a objednajte si nové.

vozík

Či už si objednáte samotné kolieska na vozík, alebo celý podvozok na prepravky je na vás. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky otočných koliesok ako aj podvozkov na prepravky. V PK Group však okrem koliesok môžete nájsť aj iný tovar, ktorý vám uľahčí a zrýchli vašu prácu. Stačí si pozrieť našu internetovú stránku a vybrať si z ponuky prepravných boxov, alebo iného skladového príslušenstva. Ak si nieste istí, čo by bolo najlepším riešením pre vás, neváhajte nás kontaktovať. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám ľahko poradíme s vašim problémom.

vozík

Vyberieme vám najlepší typ otočných kolies pre váš vozík, alebo poradíme podvozok, pre vaše prepravky. Taktiež vám poradíme s výberom našich prepraviek, úložných boxov, termoboxov a iného príslušenstva, ktoré nájdete na našej internetovej stránke. U nás okrem individuálneho prístupu získate aj expresné dodanie, pretože máme takmer všetok tovar skladom. Pracujte preto s najlepšími, pracujte s PK Group. Spoločnosť patrí k najlepším firmám zaoberajúcimi sa prepravným a skladovacím materiálom na Slovensku. Vďaka našej snahe urobiť pre zákazníka maximum, sme dostali prestížne ocenenie “Overené zákazníkom” s najlepším ocenením. Pripojte sa k našim spokojným zákazníkom aj vy.