Nákupy

Spíte na vhodnom matraci?

Práve kvalita a vhodnosť matraca nám môže zlepšiť dĺžku aj kvalitu spánku. Nejedného človeka trápi skoré ranné vstávanie, nočné budenie sa zo spánku, ale najmä bolesti pri rannom prebúdzaní sa. Nie je nič nezvyčajné, keď sa už aj mladý človek ráno prebudí dolámaný a nevyspaný. Vhodnosť matraca do postele zistíte najlepšie tak, že si ho vyskúšate alebo sa poradíte s odborníkmi. Segum.sk sú poprední predajcovia kvalitných matracov, ktorí sú na Slovensku známi už dlhé roky. Svoju kariéru odštartovali najmä kvalitnými ortopedickými matracmi a dnes majú svoje pobočky vo viacerých slovenských mestách. Okrem internetovej stránky Segum.sk ich môžete nájsť aj priamo v kamennej predajni v Bratislave, Žiline či Senici.

matrac

Kvalitné matrace na mieru.

Výber matraca do postele je naozaj dôležitá vec. Matrac má vplyv na našu kvalitu spánku, ale aj zdravotný stav. Vaša chrbtica by mala ležať hodiny na kvalitnom povrchu, ktorý jej dokonale vyhovuje. Práve preto sú na trhu viaceré typy matracov, podľa ktorých môžeme matrace rozdeliť do viacerých kategórii tvrdosti. Mäkké matrace, stredne tvrdé a tvrdé matrace. Tvrdosť matraca je ovplyvnená jeho použitým materiálom. Mäkké matrace sú najmä z peny. Použitím pamäťovej mäkkej peny sa vám bude spať ako na obláčiku. Naopak, pružinové matrace, ktoré sú tvorené jednou pružinou obalenou výplňou sú pocitovo tvrdšie. Vhodné tiež pre ortopedických pacientov.

posteĺ

Aká je cena matracov?

Cena je samozrejme rôznorodá. A môže sa líšiť až v stovkách Eur. Segum.sk poskytuje kvalitné matrace na mieru v každej cenovej kategórii. Nájdete tu ako luxusné, tak aj najlacnejšie matrace. Nie vždy znamená, že ten najdrahší matrac bude pre vás najvhodnejší. Oslovte odborníkov zo Segum.sk a podľa svojich požiadaviek si vyberte ten správny matrac. Navštívte internetovú stránku Segum.sk alebo jednu z predajní a dajte zbohom svojmu starému matracu do postele.