Nákupy

Slovenský portál erotických služieb

Privatportal.sk je najväčší slovenský portál s erotickými službami, ktorý sa nevzťahuje len na jedno konkrétne miesto na Slovensku, ako napríklad na tantru v Poprade. Tento už takmer štrnásť rokov fungujúci portál spája ľudí z každého kútu Slovenska na jednom mieste. Privatportal.sk je skupinou mužov i žien, ktorí ponúkajú svoje služby a dokážu premeniť vaše doterajšie fantázie, sny a skryté túžby na realitu. Okrem poskytovania erotických služieb všetkých typov sa na túto stránku môžete obrátiť aj v prípade, že ste sa rozhodli zúčastniť sa veľmi intímnej, senzuálnej masáže, ktoré majú pozitívne účinky na telo.

žena

Len pár klikmi si dokážete vaše vyhľadávanie filtrovať tak, aby vám stránka ponúkla mužov i ženy presne zodpovedajúce vašim preferenciám a požadovaným službám. Môžete si zvoliť napríklad klasickú masáž celého tela. Tieto masáže sa inak nazývajú aj švédske a sú klasickými masážami, ničím extra výnimočné, no dokážu s vašim stuhnutým telom a preťaženou mysľou robiť skutočné divy. Francúzska masáž, respektíve teda francúzska žilová masáž, je špeciálnym druhom masáže, pri ktorom sa masérka zameriava výlučne na nohy. Cieľom tejto masáže je podpora prúdenia krvi, a teda povzbudenie krvného obehu v miestach dolných končatín.

masáž

Nuru masáž je taktiež populárnym spôsobom masáže, ktorá však nie je natoľko známa ako napríklad tantrické masáže. Svojim obsahom, cieľom, programom a zameraním však pod tieto tantrické erotické masáže spadá. Olejová masáž využíva techniku tela na tela, čím sa stáva veľmi precíteným a intenzívnym dobrodružstvom, na ktoré sa len tak nezabúda. Masáž penisu sa radí medzi senzuálne masáže, ktoré mužská časť populácie s obľubou vyhľadáva. Muži pravidelne navštevujúci tieto masáže si vychvaľujú blahodárne účinky, ktoré zameranie masérky na túto partiu prináša. Sú taktiež erotickou masážou nesúcou sa v znamení podmanivej atmosféry.