Nákupy

Plynulý prechod z obývacej časti na balkón je výhodný a zároveň aj veľmi komfortný

Ušetriť miesto v byte či dome nie je na zahodenie, pretože každý meter má svoju hodnotu, a tá nie je nízka. Využívanie priestoru tak musí byť racionálne a hlavne malo by vyhovovať všetkým používateľom či obyvateľom nehnuteľnosti. Týka sa to aj bytovej výstavby, kde sa rozmery bytu či domu merajú presne a ich dispozícia je veľmi podstatná. Financie na kúpu bytu sú samostatná kapitola, treba ich dosť veľa a za ne, samozrejme, očakávame aj primeraný komfort. V súčasnosti sa do popredia záujmu zákazníkov dostali posuvne okna na balkon posuvné systémy dvier či okien, ktoré sú šetričmi priestoru, nezavadzajú a svoju úlohu plnia rovnako dobre.

Presvetlenie veľkoformátovým oknom

Moderná konštrukcia terasových dverí v posuvno- zdvižnom prevedení MB-77HS je často využívaná v novostavbách. Ide o konštrukciu moderného vzhľadu, umožňuje vytvoriť rohový spoj sklo-sklo, vyznačuje sa pevnosťou a možnosťou realizovať aj nadrozmerné posuvné krídla až do hmotnosti 600kg.

Možnosť využiť posuvné okno na balkón je veľmi dobrý nápad, sú tepelne a izolačne skonštruované podľa požiadaviek noriem, odolávajú poveternostným podmienkam, interiér je tak dostatočne presvetlený a vy zároveň ušetríte aj miesto. Tento posuvno-zdvižný systém je kvalitný, je možné ním priestory dostatočne tepelne aj zvukovo odizolovať a zároveň vytvoriť originálny dizajn. Otvorený roh, to znamená prepojenie rohu sklo so sklom je najnovší spôsob tvorby moderného dizajnu stavieb.

Moderná výstavba počíta so sklenenými konštrukciami

Problémom nie sú ani veľkoformátové krídla okien či dverí, práve vďaka ním je možné prepojiť miestnosť so záhradou, umožniť prechod či výstup do exteriéru aj v pravom uhle práve spomínaným otvoreným rohom. Vznikne tak voľný priestor pre neobmedzený pohyb von a dnu. Možnosťou je konštrukcia s bezbariérovým riešením prechodu, systém Comfort Close zasa umožňuje dvere či okná jemne pribrzdiť. To všetko prispieva k pohodliu a komfortu používania týchto posuvných konštrukcií.

Výborné izolačné vlastnosti majú svoj vplyv na úspornosť a energetickú nenáročnosť konštrukcií, čo umožňuje dosahovať perfektnú hodnotu tepelnej izolácie, a to ocení každý majiteľ novej nehnuteľnosti.