Online

Aj keď pracujeme aj cez víkend hrám ako naši hokejisti

Máme tu už nedeľu ide to ako besné hrozné. Človek na môj dušu nič nestíha. Ešteže je pekný slnečný deň a teplejšie ako včera. Mám nachystaných pár riadkov do článku ale musím sa kávy. Dnes som varila Tofu syr ale fašírka a k tomu varené zemiaky. Uvidím ako dnes postíham mám dva výklady jeden písomne a druhy cez telefón. A aj doučovanie o  hodine. A čas je letí. Chcela by som si aj manikúru aj pedikúru urobiť ale či stíham neviem no dúfam . Kto včera pozeral hokej tak vie že sme vyhrali na Francúzmi 4:2 a dnes dúfam že vyhráme nad LOTISKOM. Ja dávam typ SLOVENSKO 5:2 LOTISKO . Naši sú ako včely perfektne hrajú. Super korčuľujú len tak ďalej chlapi naši mladý junáci. Aby sme si mohli zaspievať ľubozvučnú Slovenskú hymnu opäť. Ja síce moc sa nevenujem hokeju ako sa hovorí že mám v tom hokej v tých pravidlách ale keď naši borci hrajú vtedy fandím o 100 milých päť chcem aby sme boli Majstri sveta aby sa dostali do STVRTFINALE.

úspech zaručený

A boli prvý max druhý. My im veríme. Len smelo DOTOHO chlapci. Už dávno nebol takýto voňavý hokej pre Slovensko. Človek musí mať úsmev na tvári celý čas si je človek nervózny ale aj v duchu ho hreje keď vidí ako hrajú naši. Jaj keď vyhráme kúpim si hokejku ako symbol alebo niečo čo pripomína hokej . ja som vždy milovala rôzne súťaže myslím vedomostné a pod. Bola som vždy súťaživý typ. Zajtra mám toho až až vybavovať doučovanie ani neviem kedy prídem domov už teraz mi sa oči prevracajú. Tento týždeň bude totálne FULL. Ja mám toho otrasne veľa dnes som vstala o 10.30 potrebovala som vypnúť kamaráť vstal na obed. Nečudujem sa mu človek je vyťažený maximum samé stresy zažíva.

buď v tíme výhra života

Pracujete z domu ani na WC nemáte ísť kedy otras. Veľa vám zaberú iné veci času nákupy či vybavovanie aj keď ide na poštu človek aj to všade veľa ľudí. Teraz mám niečo po 14 hod. výklad písomný tak človek sa ponáhľa ako len vie a snaží sa pracovať. Ja už naozaj potrebujem dôkladný oddych regeneráciu to je príšera. Keď sa vám toho nazbiera až až. Ale je to dobre idú peniažky . Ja som počítala to keby že mám aspoň tých 10 ľudí za mesiac na výklad beriem na hodinu 15 eur tak by to bolo sľubné dúfam že sa to podarí verím k tomu . Musím sa k tomu viac venovať tým výkladom a vzdelávaniu čo sa toho týka už cez prázdniny nebudem učiť tak ten biznis rozbehnem na plné obrátky . Dajme ruku na to. YES. Moju maturantku Karin učím už len tento celý týždeň má akademický dva týždne má toho až až pri mesačnom bábätku má dcérku DOROTKU. Nie je jej čo závidieť ešte že má rodičov ktorý jej pomáhajú.