Nezařazené

Reflektory ako ich nepoznáte

Pole pôsobnosti má LED technológia veľmi široké. Jej nástup spôsobil masové výmeny klasických svetelných zdrojov za energeticky úsporné a s rovnakým výkonom ako ich predchodcovia. Vďaka nim sme zaznamenali zmenu v komplexných riešeniach osvetlenia interiérov, ale aj vonkajších priestorov. Hovoríme o dekoratívnom aj funkčnom využití moderných a variabilných druhov svetelných zdrojov.

he-cierny-smd-led-reflektor-100w

Mnoho domácností, ale aj predajcovia či výrobný sektor hľadá vhodnú alternatívu na osvetlenie svojich priestorov, a práve LED reflektory sa môžu stať tou správnou voľbou. Z množstva typov LED svietidiel sú to práve reflektory, ktoré ponúkajú viacero benefitov oproti ich predchodcom. Najdôležitejšia je asi značná úspora energie, no bez toho, aby pritom utrpela ich svietivosť, druhým benefitom je dlhá životnosť a treba spomenúť aj návratnosť počiatočnej, aj keď vyššej investície, ktorá sa mení s počtom reflektorov a závisí od doby, počas ktorej sú v prevádzke, a tá môže byť už do šiestich mesiacov.

70889_bily-led-reflektor-100w-samsun

Na trhu sa objavili kvalitné LED reflektory v bielom a čiernom vyhotovení hliníkového rámu, v ktorom je osadené tvrdené sklo. Odtieň svetla je v teplej, neutrálnej a studenej bielej farbe a k dispozícii sú aj reflektory s pohybovým senzorom. Svetlá sú led reflektor https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory vybavené MCOB čipmi od výrobcu značky GENESIS a vďaka krytiu IP65 je možné ich umiestniť do exteriéru aj interiéru. Ich tvar je konštruovaný ako takzvaný SLIM, čo ho predurčuje na použitie aj do nedostupných priestorov. Osvetlia aj priestory, ktoré ste doposiaľ bežnými svetlami osvetliť nedokázali. Zákazníci majú na výber z viacerých výkonov, ktoré sú tak vhodné na využitie nielen v domácom prostredí, ale aj na osvetlenie dvorov, parkovísk, hál, záhrad, príjazdových ciest či domov a fasád a podobne. Osadiť ich je jednoduché, dajú sa nainštalovať do stropov, stien, do nábytku, sú ľahko prenosné, čo oceníte pri práci s nimi v ateliéroch alebo dielňach.

V prípade že hľadáte kvalitné a originálne výrobky, obráťte sa na slovenských dodávateľov, ktorá vám ponúknu výrobky od známych výrobcov s overiteľným pôvodom a zárukou kvality a servisu.