Náklady na založenie s.r.o.

Určite ste si všimli, že posledné desaťročia sa stáva podnikanie snom takmer každého mladého človeka. To, čo ich najviac láka je jednoznačne zaujímavá práca, pri ktorej sa nebudete nudiť, možnosť vyššieho zárobku a najmä to, že už nebudete mať šéfa. Všetko si budete riadiť vy sami a nemusíte počúvať nikoho príkazy.

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí rozmýšľajú nad založením firmy – spoločnosti s ručeným obmedzením, teda s.r.o.? Práve vám chceme dnes ukázať, všetko spojené s procesom založenia a vyrátať náklady na založenie sro. Ak chcete založiť spoločnosť, musíte vlastniť základné imanie v hodnote 5 000 eur. Samozrejme, že ak firmu nezakladáte sami, ale je vás viac stačí vám, aby mal každý člen imanie vo výške 750 eur. Ďalšou výhodou, ktorou disponuje práve spoločnosť s ručeným obmedzením je aj fakt, že daňové sadzby sú pre vás 21%.

ako-zalozit-spolocnost-s-rucenim-obmedzenym-v-skratke-sro-e-news-76-5-400-300-0-ffffff

Spoločnosť vám založí služba, ktorá sa tomuto odboru venuje už dlhé roky. Náklady práve pre túto službu nie sú vysoké, nakoľko vám pripravia kompletnú dokumentáciu, zriadia vám všetky potrebné zmluvy a ešte s vami aj prediskutujú váš podnikateľský plán a dajú isté odporúčania. Za všetko toto, a ešte omnoho viac, zaplatíte 290 eur.

Založenie-sro-v-roku-2018-700x467

Ešte k tomu, vám celú sro založia a vybavia do dvoch dní, teda 48 hodín. No nie je to skvelá príležitosť? Vy sami nebudete musieť riešiť priveľa byrokracie a administratívy, všetko sa urobí za vás a vy môžete už len začať s podnikaním. Aby sme nezabudli, treba vyzdvihnúť ešte jednu výhodu spojenú s touto službou. Počas pandémie, ale tiež aj mimo nej dokážu zabezpečiť kompletné vybavenie vašej novej spoločnosti prostredníctvom online priestoru, čiže medzi ďalšie veľké výhody patrí aj to, že nebudete musieť cestovať cez polovicu Slovenska. Vďaka modernej dobe ide všetko ľahšie, no nie? Neváhajte a využite všetky výhody. Ak máte dobrý plán a ste originálny, založenie sro bude pre vás prvým krokom k lepšiemu životu.